od Antonína ze Slaného
Bílá čokoláda po technické stránce opravdovou čokoládou není, jelikož jí chybí to nejdůležitější a tím je kakaová sušina. Skládá se z kombinací kakaového másla, cukru a mléka. Podíl kakaového másla by měl činit alespoň 20% a u mléka by to mělo být zhruba 14%. Právě kvůli kakaovému máslu se ale stále řadí mezi čokolády, protože obsahuje surovinu získanou z kakaových bobů. Ti z nás, kteří nemají bílou čokoládu zrovna v oblibě, jí mohou vyzkoušet jako polevu na ovoce (např. jahody či angrešt). V této kombinaci bílá čokoláda dokonale doplňuje nakyslou chuť ovoce.
Naše pralinky jsou domácí výroby z kvalitní belgické čokolády. Rovněž náplním do pralinek věnujeme velkou pozornost a používáme prvotřídní ingredience bez emulgátorů a umělých přísad. Lákavý výběr ručně vyráběných pralinek naleznete v našich prodejnách. Za povšimnutí stojí pralinky karamelové, nugátové, pistáciové, levandulové, rakytníkové, jahodové a další...

Při výběru Vašeho zboží je nutné vyplnit celý objednávkový formulář. Objednávka bude potvrzena na Vaši e-mailovou adresu, uvedenou ve formuláři. Po potvrzení objednávky složte celou částku za objednané zboží na číslo účtu 107 - 34 34 50 257 / 0100. Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH.

Dodací lhůty:
ZÁKUSKY a KOLÁČE 2 dny od přijetí platby
DĚTSKÉ DORTY 1 týden od přijetí platby
NAROZENINOVÉ DORTY 1 týden od přijetí platby
SVATEBNÍ DORTY 2 týdny od přijetí platby
Partneři:
www.diskotaceni.cz
www.bellis-kvetiny.cz
www.kvetiny-carodejka.cz
www.ak49.cz