od Antonína ze Slaného
První plněná čokoláda vznikla ve Švýcarsku, ale první plněný bonbon - pralinés - vyrobil Jean Neuhaus v Belgii. Název belgická pralinka pak přejímá většina světa a vrhá se do vymýšlení zajímavých náplní a chutí hodících se do čokolády. V pralinkách se začínají objevovat zajímavé náplně, chutě se upravují podle místních zvyklostí. Nicméně v našich šířkách, když jste ještě před 20 lety řekli "pralinka", tak většina lidí si vybavila pralinku rumovou, plnou cukru a především rumové tresti. My jsme termín pralinka používali jen pro zmíněné rumové pralinky a všemu ostatnímu se říkalo bonbon.
Naše pralinky jsou domácí výroby z kvalitní belgické čokolády. Rovněž náplním do pralinek věnujeme velkou pozornost a používáme prvotřídní ingredience bez emulgátorů a umělých přísad. Lákavý výběr ručně vyráběných pralinek naleznete v našich prodejnách. Za povšimnutí stojí pralinky karamelové, nugátové, pistáciové, levandulové, rakytníkové, jahodové a další...

Při výběru Vašeho zboží je nutné vyplnit celý objednávkový formulář. Objednávka bude potvrzena na Vaši e-mailovou adresu, uvedenou ve formuláři. Po potvrzení objednávky složte celou částku za objednané zboží na číslo účtu 107 - 34 34 50 257 / 0100. Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH.

Dodací lhůty:
ZÁKUSKY a KOLÁČE 2 dny od přijetí platby
DĚTSKÉ DORTY 1 týden od přijetí platby
NAROZENINOVÉ DORTY 1 týden od přijetí platby
SVATEBNÍ DORTY 2 týdny od přijetí platby
Partneři:
www.diskotaceni.cz
www.bellis-kvetiny.cz
www.kvetiny-carodejka.cz
www.ak49.cz